Z důvodu vládních nařízení a prodloužení nouzového stavu je MK Rybička nadále uzavřen. Od 6. ledna 2021 nás můžete opět sledovat v on-line přenosu! Stačí se připojit na whereby.com/sbor-sedlec a můžete se ve virtuální Rybičce setkat s našimi lektorkami a ostatními rodinami z Rybičky. Plán vysílání bude připraven vždy v neděli na následující týden na těchto webových stránkách v rubrice Sledujte Rybičku on-line.

A jaký bude program? Společně si pod vedením lektorek zazpíváme, oprášíme známé básničky, naučíme se nové, zacvičíme si, někdy bude i pohádka nebo výtvarné činnosti. Středeční přenos vysíláme česky, ve čtvrtek se můžete těšit na Rybičku anglicky s montessori prvky. V on-line přenosu bude i Cvičení s Pavlínou v pátek 5. 2. 2021 od 10 hodin!

Rádi bychom se setkávali i na webových stránkách. Pokud budete mít chuť, vyfotografujte Vaše děti nebo celé rodiny při zajímavé činnosti a pošlete fotky do Rybičky na info@klubrybicka.cz. V rubrice Jsme zase doma... se Vašimi snímky potěšíme.

Dopoledne buďte s námi a odpoledne na sněhu ...:-)

Aktivity MK Rybička jsou v roce 2021 finančně podpořeny Českým sdružením Církve adventistů sedmého dne, Magistrátem hl. m. Prahy a Městskou částí Praha - Suchdol.