Z důvodu protiepidemických opatření je MK Rybička nadále uzavřen. Stále nás však můžete sledovat v on-line přenosu! Stačí se připojit na whereby.com/sbor-sedlec a můžete se ve virtuální Rybičce setkat s našimi lektorkami a ostatními rodinami z Rybičky. Plán vysílání bude připraven vždy v neděli na následující týden na těchto webových stránkách v rubrice Sledujte Rybičku on-line.

A jaký bude program? Společně si pod vedením lektorek zazpíváme, oprášíme známé básničky, naučíme se nové, zacvičíme si, někdy bude i pohádka nebo výtvarné činnosti. V úterý vysíláme nový kroužek Předškoláček pro děti ve věku 5 - 6 let. Středeční kroužek kopíruje klasický program Rybičky, ve čtvrtek se můžete těšit na Rybičku anglicky s montessori prvky. V on-line přenosu bude i beseda s paní logopedkou Mgr. B. Jandíkovou v pátek 16. dubna 2021 od 10 hodin.

Rádi bychom se setkávali i na webových stránkách. Najdete zde nejen informace o plánovaných akcích a novinkách, ale i reportáže a fotogalerie z již uskutečněných akcí Rybičky. Sledujte rubriku Stalo se ...Ohlédnutí za svátky najdete v rubrice Velikonoce s Rybičkou. Na úvodní straně nepřehlédněte vyhlášení výsledků Velikonoční hry.

Jaro bude s Rybičkou veselejší !

Aktivity MK Rybička jsou v roce 2021 finančně podpořeny Českým sdružením Církve adventistů sedmého dne, Magistrátem hl. m. Prahy a Městskou částí Praha - Suchdol.