Klub Pro mamky

Ve středu 13. 9. jsme se sešli na klubu Pro mamky poprvé po letních prázdninách. S lektorkou Terezou Dodd jsme vyráběli barevná a voňavá mýdla.

Ve středu 20. 9. jsme v klubu Pro mamky dekorovali košíky, plátna a květináče technikou decoupage.

Na klub Pro mamky za námi 27. 9. přišla slečna Johanka Bubáková, aby naučila maminky a dětičky kouzelnému tvoření pískem Vznikly krásné obrázky, které vytvořily samy děti!

Ve středu 4. 10. jsme s lektorkou Terezou Dodd vyráběli svíčky se sójového vosku. Mohli jsme je trochu obarvit a ovonět přírodními oleji. Všichni jsme si vyrobili dvě svíčky - dekorační a masážní.

Náušnice z organzy - to bylo téma dalšího setkání klubu Pro mamky 18. 10. Zuzka Krumpholcová s námi měla velkou trpělivost, ale výsledek stál za to!

Ve středu 25. 10. jsme si vyrobili krásné podzimní dekorace - věnečky z přírodnin k zavěšení na dveře nebo na zeď.