Klub Pro mamky

Ve středu 19. 1. za námi přišla paní Veronika Kubátová. Vyprávěla nám o své životní cestě a jak poznala kineziologii. Bylo to velmi zajímavé vyprávění.

Středeční podvečery 26. 1. a 2. 2. jsme si zpestřili výtvarnou dílnou Mozaikování. Lektorkou byla Zuzka Krumpholcová. Připravila maminkám i dětem hodně materiálu, a tak vznikly krásně ozdobené květináče, dlaždičky a jiné kousky.

Ve středu 16. 2. nás lektorka Zuzka naučila práci s pevným drátem a zdobení tenkým drátkem a korálky na výtvarné dílně Valentýnské drátkování - srdce. Vznikla krásná srdíčka pro vlastní radost i jako dárek.

Klub Pro mamky ve středu 23. 2. měl téma Jak hledat práci po mateřské (rodičovské) dovolené? Navštívily nás paní Zuzana Luftová, aby vyprávěla svůj příběh o hledání zaměstnání, a Markéta Polková, aby přiblížila fungování agentury Czechitas. Obě vyprávění byla velmi zajímavá a beseda, která po úvodu následovala, také.

Dva středeční podvečery 2. 3. a 9. 3. jsme si v Rybičce užili šití muchláčků. To jsou originální hračky pro nejmenší děti. Návrh obrázků a technický návod pro maminky připravila designérka Jana Molcarová a také maminkám pomáhala se šitím. Vznikla opravdu kouzelná zvířátka. Děkujeme, Jani!