Klub Pro mamky

Ve středu 14. září jsme si v klubu Pro mamky zavzpomínali na léto a vyrobili jsme si pěkné obrázky technikou decoupage.

Na klub Pro mamky 21. září přišly i šikovné dětičky, aby si s maminkami foukacími fixami ozdobily trička. Moc se jim to povedlo!

Na klubu Pro mamky 5. 10. jsme přivítali paní Mishu Novákovou - lektorku nošení miminek a zakladatelku festivalu Kouzlo nošení. O nošení miminek je zájem! Maminky se učily úvaz šátku i seřízení nosítka.

Ve středu 12. 10. jsme měli v klubu Pro mamky výtvarnou dílnu se Zuzkou Krumpholcovou - Podzimní decoupage. Touto technikou se dají krásně ozdobit různé předměty nebo vytvořit obrázky.

Ve středu 19. 10. se v Rybičce objevila hromádka kaštanů, ořechů, malých jablíček a dýní - a také základy na věnečky z polystyrenu, jutové stuhy a spousta dalšího materiálu. Tvořili jsme podzimní věnečky!