Klub Pro mamky

První schůzka Klubu Pro mamky 8. 9. - Relaxace a deskové hry s Lenkou Mikovou. Všichni jsme si pohráli...

Na schůzce Klubu 22. 9. maminky šily dětské kalhoty. Bylo to trochu napínavé, protože některá maminka seděla za šicím strojem úplně poprvé! Výsledek ovšem byl perfektní. Děkujeme Janě Molcarové za skvělou přípravu a výborné vedení!

Tři říjnové středeční podvečery jsme prožili na semináři Počítač je kamarád. Pan Ing. Jan Jelínek velmi srozumitelnou formou přiblížil zúčastněným maminkám záludnosti Wordu a Excelu. Pokud bude dostatek zájemců, mohl by kurz mít pokračování.

Ve středu 27. 10. se uskutečnila výtvarná dílna Podzimní věnečky. Maminky tvořily krásné dekorace a děti si pohrály v herně.

Ve středu 3. 11. byla lektorkou výtvarné dílny paní Tereza Dodd a tématem Sutaškový šperk. Šitý šperk z kamene, perliček a stužek - sutašek není jednoduchý, ale naše maminky jsou šikovné!

Ve středu 10. 11. nás navštívila modistka paní Miroslava Sochorová. Velmi poutavě vyprávěla o svém původním koníčku - tvoření klobouků, který se stal obživou. Předvedla nám nádherné klobouky, které jsme si mohli i vyzkoušet. Děti si hrály v herně.

Vyprávění o Japonsku jsme poslouchali ve středu 24. 11. Naše lektorka Katka Bendová měla připravenou krásnou prezentaci fotografií i japonských jídel.