Kroužky

V pondělí je v Rybičce dopolední kroužek Notičky s Hankou. V něm zpíváme s doprovodem piána, hrajeme na xylofonky a jiné hudební nástroje, tancujeme a předvádíme hudební pohádku. Někdy přidáme i výtvarné aktivity.

V úterý se schází kroužek Koníci, který vede lektorka Monika. Děti i maminky se pěkně protáhnou, posilují s nářadím - tyčkami, obručemi, míčky -, cvičí na známé básničky a zkoušejí dětskou jógu. Po svačince se vyřádíme na opičí dráze.

Ve středu se schází kroužek Jazýčkohraní, který vede Iva. Děti jsou prostřednictvím her vedené k rozvoji komunikace a ke správnému vývoji řeči.


Ve čtvrtek se schází kroužek Žabky, který vede v duchu montessori pedagogiky Katka. Pro děti jsou připravené na stolečcích aktivity, které s pomocí maminek zvládají. V kroužku nechybí ani společné zpívání, tématický program a výtvarné činnosti.

Pondělní odpolední kroužky Muzihrátky a Múzička vede Hanka. Jsou určené pro větší děti od 3 do 6 let. Jejich náplní je rozvoj hudebních a pohybových schopností školkových dětí, které zvládnou program bez maminky. Kroužky se prezentují na různých vystoupeních.

Úterní odpolední kroužek Hravé tvoření vede Verča. Je určený pro děti od 2 do 6 let a jejich rodiče. Společně si na kroužku vyrobí obrázek nebo jiný výrobek.

© 2023 Mateřský klub Rybička, Roztocká 5/44, Praha 6 - Sedlec
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!