Kroužky

V pondělí je v Rybičce dopolední kroužek Notičky s Hankou. V něm zpíváme s doprovodem piána, hrajeme na xylofonky a jiné hudební nástroje, tancujeme a předvádíme hudební pohádku. Někdy přidáme i výtvarné aktivity.

V úterý se schází kroužek Koníci, který vede lektorka Pavla. Děti i maminky se pěkně protáhnou, posilují s nářadím - tyčkami, obručemi, míčky -, cvičí na známé básničky a zkoušejí dětskou jógu. Po svačince se vyřádíme na opičí dráze.

Středeční kroužek Hvězdičky vedou lektorky Zuzka a Verča. Společně si zazpíváme, řekneme básničky, protáhneme se a zatancujeme si, někdy si zahrajeme pohádku a většinou vyrobíme nějaký pěkný obrázek.

Ve čtvrtek se schází kroužek Žabky, který vedou v duchu montessori pedagogiky Katka a Martina. Pro děti jsou připravené na stolečcích aktivity, které s pomocí maminek zvládají. V kroužku nechybí ani společné zpívání, tématický program a výtvarné činnosti.

Odpolední kroužek Muzihrátky vede Hanka. Je určený pro větší děti od 3 do 6 let. Jeho náplní je rozvoj hudebních a pohybových schopností školkových dětí, které zvládnou program bez maminky. Kroužek se bude prezentovat na různých vystoupeních.

Odpolední kroužek Hravé tvoření vede Zuzka. Je určený pro děti od 2 do 6 let a jejich rodiče. Společně si na kroužku vyrobí obrázek nebo jiný výrobek.