Projekty

O prázdninách se sice v Rybičce nescházíme, ale byli bychom rádi s našimi návštěvníky a kamarády v kontaktu. Proto již potřetí vyhlašuje Rybička soutěž o nejhezčí - nejvtipnější - nejbarevnější - fotku z prázdnin. Z fotografií nejprve sestavíme fotogalerii na webových stránkách. Ty nejlepší (i po technické stránce) fotografie na začátku září...

Dotazník

14.06.2021

MK Rybička se v květnu 2021 obrátil na své návštěvníky a příznivce, aby je požádal o vyjádření k dosavadnímu i budoucímu programu mateřského klubu. Odpovědi respondentů nám pomohou vytvořit program klubu návštěvníkům "na míru". Děkujeme všem, kdo se dotazníkového průzkumu zúčastnili !

V pátek 23. 4. 2021 jsme v Rybičce vyhlásili akci Výměna pytlíkových aktivit. Jedná se o výrobu her a hraček pro děti a jejich výměnu mezi účastníky. Do naší výměny se přihlásilo 13 šikovných maminek, které si vybraly (vymyslely) aktivitu, kterou vyrobily. Máme hotovo !! Děti dostaly pěkný dárek ke Dni dětí:-)