Zážitkový pátek

Páteční podvečer 28.6. na Komunitní zahradě v Suchdole se nesl v duchu závodění a zkoušení vlastních i cizích fyzických sil. Pro děti a jejich tatínky byly připravené soutěže pod heslem Hrajeme si na vojáky. Soutěžící (i z řad maminek) měli absolvovat deset stanovišť.

Dnes dopoledne byla Rybička plná Indiánů. Velela jim náčelnice Velká Ryba a měla pro členy svého kmenu hodně úkolů! Nejdřív si dětičky pořádně zazpívaly, protože Indiáni mají mít silný hlas. Teta Zuzka nás překvapila svou písničkou o starém Indiánovi a hned nás ji naučila.

V pátek 31. 5. 2019 jsme v Rybičce slavili svátek dětí. A sešlo se nás opravdu hodně:-) To jsme byli rádi! Nejdřív jsme si společně zazpívali známé písničky a pak nám maminky, které chodí do dopoledních Notiček, zahrály písničky na xylofonky. Jednu písničku - Princeznička na bále - jsme si předvedli i s pohybovým doprovodem.