Zážitkový pátek

Životní styl

14.10.2019

V pátek 11. října dopoledne jsme se sešli v Rybičce na zajímavém workshopu na téma zdravý životní styl. O tématu nám přednášela naše kamarádka a lektorka Rybičky Pavlína Musilová. A tak jsme se dozvěděli o látkách - živinách, které naše tělo potřebuje, ale my jich přijímáme málo, pak o látkách E xxx, přidávaných do zpracovaných potravin. Ty naopak...

Muzeum smyslů

04.10.2019

V pátek jsme se vydali oklamat naše smysly do Muzea smyslů v Jindřišské ulici v Praze 1.

Dnes se v Rybičce sešli dospělí a děti, aby si společně hráli. Děti měly připravenou spoustu hraček a pro sebe tetu Zuzku, která je hracím dopolednem doprovázela. Společně si zazpívali, zaběhali a taky posvačili.

Páteční podvečer 28.6. na Komunitní zahradě v Suchdole se nesl v duchu závodění a zkoušení vlastních i cizích fyzických sil. Pro děti a jejich tatínky byly připravené soutěže pod heslem Hrajeme si na vojáky. Soutěžící (i z řad maminek) měli absolvovat deset stanovišť.

Dnes dopoledne byla Rybička plná Indiánů. Velela jim náčelnice Velká Ryba a měla pro členy svého kmenu hodně úkolů! Nejdřív si dětičky pořádně zazpívaly, protože Indiáni mají mít silný hlas. Teta Zuzka nás překvapila svou písničkou o starém Indiánovi a hned nás ji naučila.

V pátek 31. 5. 2019 jsme v Rybičce slavili svátek dětí. A sešlo se nás opravdu hodně:-) To jsme byli rádi! Nejdřív jsme si společně zazpívali známé písničky a pak nám maminky, které chodí do dopoledních Notiček, zahrály písničky na xylofonky. Jednu písničku - Princeznička na bále - jsme si předvedli i s pohybovým doprovodem.