Týden zážitků 2022
 

A byl pátek 15. 7. - poslední den Týdne zážitků a tradiční výlet do zábavního parku Mirákulum v Milovicích nad Labem. Moc jsme se těšili! Někteří na místo dorazili autem, dobrodruzi jeli společně vlakem. I přes zpoždění vše dobře dopadlo, sešli jsme se a vyrazili za zážitky. Jako každý rok, i letos byly v parku novinky. Moc se nám líbila...

Ve čtvrtek 14. 7. jsme měli sraz u zvířátek, která bydlí ve Stáji České zemědělské univerzity v Praze Suchdole. Vypadalo to, že možná trochu zmokneme, ale nakonec jsme viděli všechna zvířátka ve vnitřní expozici a děti se proběhly i mezi kozami, ovcemi a lamami ve venkovním výběhu. Budou mít nač vzpomínat:-) - děti i zvířata.

Ve středu 13. 7. jsme se sešli dopoledne v Rybičce. Čekal nás totiž velký úkol - vytvořit mapu Týdne zážitků. Natálka měla připravený materiál a koordinovala celou akci - výrobu zvířátek, rozhledny, vláčku a jiných součástí mapy. Jak se mapa povedla, vidíme na fotkách. Mapa bude vystavena v Rybičce!

V úterý 12. července jsme se sešli na Masarykově nádraží. Cílem cesty vlakem bylo nádraží Kyje. Z nádraží jsme se vydali do přírody směrem na rozhlednu Doubravka. Doubravka je poměrně nová rozhledna, postavená v lesoparku Čihadla na kopci Horka v Praze - Kyjích. Má zajímavý tvar a na vyhlídkovou plošinu vede 98 schodů.

Tradiční příměstský tábor Rybičky, kde se setkávají po celý červencový týden rodiče s malými dětmi, je tady! Od 11. do 15. července je pro návštěvníky našeho mateřského klubu připraven Týden zážitků, tentokrát na téma Léto v pohybu. Koncepce a program tábora jsou přizpůsobené malým dětem ve věku 1 - 3 roky, které během školního roku přicházejí...

© 2023 Mateřský klub Rybička, Roztocká 5/44, Praha 6 - Sedlec
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!