O nás

MK Rybička se schází od roku 2007. Neztratil své příznivce ani po přestěhování ze Sedlce na Suchdol. Získal nové prostory nejprve v kavárně Kravál na větvi v přízemí suchdolské radnice na Suchdolském náměstí a později ve velké zasedací místnosti radnice.

Našimi návštěvníky jsou rodiny ze Suchdola, Sedlce, Dejvic, ale i z okolních obcí - Roztok, Horoměřic, Únětic aj.

Provoz klubu je možný díky maminkám - lektorkám, které vedou kroužky na výborné úrovni, připravují výtvarné dílny, vymýšlejí jednorázové akce, malují dekorace k pohádkám, věnují čas administrativní práci či zajištění přednášek externích lektorů.

V letošním roce oslavil MK Rybička již 12. výročí! Společně jsme jeli historickou tramvají a oslavili Den dětí.

POZOR ZMĚNA ADRESY ! Od 9. 9. 2019 po dobu stavebních prací na suchdolské radnici se MK Rybička bude scházet na adrese Roztocká 44/5, Praha 6 - Sedlec. O dalších změnách budeme návštěvníky informovat na webových stránkách. Děkujeme za pochopení.

Sponzoři Mateřského klubu Rybička: České sdružení Církve adventistů sedmého dne, Městská část Praha Suchdol, Magistrát hlavního města Prahy, Letiště Praha.