O nás

MK Rybička se schází od roku 2007. Neztratil své příznivce ani po přestěhování ze Sedlce na Suchdol. Získal nové prostory nejprve v kavárně Kravál na větvi v přízemí suchdolské radnice na Suchdolském náměstí a později ve velké zasedací místnosti radnice. V současné době se připravuje nová klubovna Rybičky v novém Komunitním centru na suchdolské radnici !

Našimi návštěvníky jsou rodiny ze Suchdola, Sedlce, Dejvic, ale i z okolních obcí - Roztok, Horoměřic, Únětic aj.

Provoz klubu je možný díky maminkám - lektorkám, které vedou kroužky na výborné úrovni, připravují výtvarné dílny, vymýšlejí jednorázové akce, malují dekorace k pohádkám, věnují čas administrativní práci či zajištění přednášek externích lektorů.

V roce 2021 oslaví MK Rybička již 14. výročí!

Od 1. 7. do 31. 8. 2021 jsou v Rybičce letní prázdniny. Zahájení pravidelného programu plánujeme na 6. září 2021 v klubovně Rybičky v KC Půda, Suchdolské náměstí 3, budova úřadu MČ Praha Suchdol. Program kroužků bude k dispozici před zahájením provozu.

Sponzoři Mateřského klubu Rybička: České sdružení Církve adventistů sedmého dne, Sbor Církve adventistů sedmého dne Praha - Sedlec, Městská část Praha Suchdol, Magistrát hlavního města Prahy. Děkujeme za podporu !