O nás

MK Rybička se schází od roku 2007. Neztratil své příznivce ani po přestěhování ze Sedlce na Suchdol. Získal nové prostory nejprve v kavárně Kravál na větvi v přízemí suchdolské radnice na Suchdolském náměstí a později ve velké zasedací místnosti radnice. V současné době se připravuje umístění Rybičky v novém Kulturně - komunitním centru na suchdolské radnici.

Našimi návštěvníky jsou rodiny ze Suchdola, Sedlce, Dejvic, ale i z okolních obcí - Roztok, Horoměřic, Únětic aj.

Provoz klubu je možný díky maminkám - lektorkám, které vedou kroužky na výborné úrovni, připravují výtvarné dílny, vymýšlejí jednorázové akce, malují dekorace k pohádkám, věnují čas administrativní práci či zajištění přednášek externích lektorů.

V roce 2021 oslaví MK Rybička již 14. výročí! Rádi bychom zahájili provoz v nových prostorách Komunitního centra Suchdol.

Z důvodu vládních opatření je MK Rybička do odvolání uzavřen. Program pro děti probíhá on-line na adrese whereby.com/sbor-sedlec. Plán vysílání najdete v rubrice Sledujte Rybičku on-line.

Sponzoři Mateřského klubu Rybička: České sdružení Církve adventistů sedmého dne, Sbor Církve adventistů sedmého dne Praha - Sedlec, Městská část Praha Suchdol, Magistrát hlavního města Prahy. Děkujeme za podporu !