O nás

Mateřský klub Rybička se schází od roku 2007. V roce 2022 oslavil 15. výročí vzniku výstavou o historii a současnosti klubu v Alšově kabinetu v budově Úřadu městské části Praha - Suchdol. Nabízíme rodičům s malými dětmi (0 - 4 roky) pravidelné dopolední aktivizační programy a odpolední kroužky. Našimi návštěvníky jsou rodiny ze Suchdola, Sedlce, Dejvic, ale i z okolních obcí - Roztok, Horoměřic, Únětic aj. Provoz klubu je možný díky maminkám - lektorkám, které vedou kroužky na výborné úrovni, připravují výtvarné dílny, vymýšlejí jednorázové akce, malují dekorace k pohádkám, věnují čas administrativní práci či zajištění přednášek externích lektorů. 

Scházíme se v klubovně Rybičky v KC Půda, Suchdolské náměstí 3, budova úřadu MČ Praha - Suchdol. Program klubu najdete v sekci Kroužky a akce.

Sponzoři Mateřského klubu Rybička: České sdružení Církve adventistů sedmého dne, Sbor Církve adventistů sedmého dne Praha - Sedlec, Městská část Praha Suchdol, Magistrát hlavního města Prahy. Děkujeme za podporu !

© 2023 Mateřský klub Rybička, Roztocká 5/44, Praha 6 - Sedlec
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!