O nás

MK Rybička se schází od roku 2007. Neztratil své příznivce ani po přestěhování ze Sedlce na Suchdol. Získal nové prostory nejprve v kavárně Kravál na větvi v přízemí suchdolské radnice na Suchdolském náměstí a později ve velké zasedací místnosti radnice. Díky podpoře Úřadu městské části Praha - Suchdol můžeme působit na radnici dosud.

Našimi návštěvníky jsou rodiny ze Suchdola, Sedlce, Dejvic, ale i z okolních obcí - Roztok, Horoměřic, Únětic aj.

Provoz klubu je možný díky maminkám - lektorkám, které vedou kroužky na výborné úrovni, připravují výtvarné dílny, vymýšlejí jednorázové akce, malují dekorace k pohádkám, věnují čas administrativní práci či zajištění přednášek externích lektorů.

V letošním roce oslavil MK Rybička již 12. výročí! Společně jsme jeli historickou tramvají a oslavili Den dětí.

Od 1. 7. 2019 je v Rybičce letní přestávka a kroužky se nekonají. Znovu se sejdeme na Dni otevřených dveří v pondělí 9. 9. 2019 v 9:30 hodin v Rybičce. Pravidelné dopolední kroužky se rozběhnou od 10. 9. 2019.

Na léto jsme pro Vás připravili také fotosoutěž a recepty na zdravé mlsání. Přidejte se k nám!

Sponzoři Mateřského klubu Rybička: České sdružení Církve adventistů sedmého dne, Městská část Praha Suchdol, Magistrát hlavního města Prahy, Letiště Praha.