Archív akcí
 

V pátek 17. ledna se za námi do Rybičky přišla podívat vedoucí suchdolské veřejné knihovny a maminka na mateřské dovolené Katka Turchichová Lahodová. A nejen podívat, ale také aby nám vyprávěla o knížkách pro děti a čtení dětem. Bylo to opravdu zajímavé povídání. Dozvěděli jsme se, jaké knížky dětem máme vybírat, proč a kdy je vhodné dětem...

V tento mrazivý den jsme se kolem druhé hodiny sešli před kostelem sv. Matěje. Sešlo se nás celkem dost, 10 dospělých a 12 dětí :-) Prohlédli jsme si perníkový betlém v kostele, ten byl teda parádní!

V pátek 6. prosince jsme se sešli v Rybičce na příjemné dopolední akci - besedě s paní Janou Molcarovou o jejím koníčku a podnikání. Paní Jana je maminka, která se svou dcerou chodívá do Rybičky. Přitom ale ráda kreslí, šije a vyrábí, nejvíce dětské oblečení, dekorace do dětského pokojíčku a také hračky. Ukázala nám své výrobky a prozradila, že...

V pátek 29. listopadu jsme se sešli ve velké zasedací místnosti suchdolské radnice na adventní výtvarné dílně pod taktovkou Zuzky Krumpholcové. Zuzka nám připravila krásné věnce z chvojí a spoustu dekorací k ozdobení našich věnců. Dílna se nám moc líbila a výsledky opravdu stojí za to. Jen se podívejte!

Kdo by se netěšil na Mikuláše? ... Ve čtvrtek 5. 12. jsme se ho dočkali i v Rybičce :-)

V neděli 13. října bylo na hřišti Na Rybářce živo. Sešlo se tu asi dvacet rodin ze Suchdola a blízkého okolí s dětmi a šustivými draky. Byla totiž DRAKIÁDA - pouštění draků a soutěžení v různých disciplínách.

V neděli 22. září se sešlo 12 dospělých a spousta dětí na nádraží v Podbabě, aby společně vyrazili na výlet do Máslovic. To je hezká středočeská obec nedaleko Libčic. Vlastně je to jenom přes Vltavu a kousek do kopce. Jeli jsme vlakem do Libčic, pak přívozem Libčice - Dol a od přívozu pěšky po naučné stezce do Máslovic. Děti...

V pátek 19. července jsme završili Týden zážitků zájezdem do Mirakula. Sešli jsme se v 9:10 na Masarykově náraží. Vedoucí Zuzka K. si nás odškrtla a vláček nás dovezl až do Milovic. Někteří přijeli autem až tam.

Ve středu 17. července 2019 jsme měli v plánu celodenní výlet, takže jsme do Rybičky v Sedlci vůbec nešli. Postupně jsme se setkali v MHD, s posledními jsme se sešli až v kbelském PRALESe, což je místní ekocentrum, které vzniklo na místě lesní školky a zahradnictví.