Návštěva Muzea v Roztokách

30.05.2020

V pátek 29. 5. jsme se sešli na nádvoří roztockého zámku, abychom společně navštívili výstavu o dětské knize Ještě jednu stránku, prosím..., kterou připravilo Středočeské muzeum v Roztokách. Byli jsme rádi, že se po karanténě zase vidíme! Ve slunečném dopoledni jsme toho hodně zažili: hledali jsme ztracenou princeznu, našli jsme poklad, do zámecké knihobudky jsme dali pár hezkých knížek.

Výstava byla krásná a nápaditá. Kromě knížek pro děti nám ukázala hodně báječných nápadů, které možná použijeme při zařizování nových prostor Rybičky v komunitním centru na radnici. Nakonec jsme si v pohádkové herně zahráli pohádku o Dlouhém, Širokém a Bystrozrakém. Bylo to krásné dopoledne:-) Těšíme se na společnou návštěvu Leteckého muzea ve Kbelích již v neděli 31.5.2020!