Vernisáž výstavy

03.10.2022

V úterý 6. září 2022 jsme měli v Rybičce a tedy i na Půdě a na radnici velkou slavnost. Otevírali jsme výstavu 15. výročí Mateřského klubu Rybička v Suchdole a Sedlci. Výstava je instalovaná v Alšově kabinetu na suchdolské radnici a potrvá do 31. října 2022. Vernisáž se povedla. Doprovodného programu se zúčastnilo hodně současných i bývalých návštěvníků Rybičky, lektorky kroužků, externí lektoři, zástupci suchdolské radnice v čele s panem starostou Ing. Petrem Hejlem, zástupci zřizovatele Rybičky - Církve adventistů sedmého dne, paní ředitelka Sítě pro rodinu Irena Přibylová a mnoho dalších milých hostů. Program zpestřil svým vystoupením soubor Muzihrátky, promítalo se i video ze života Rybičky. Byl to krásný a veselý podvečer. Přijďte se na naši výstavu také podívat!