Vysílání on-line

Je tu nový rok a Novoroční přivítání v Rybičce na Tři krále - 6. 1. 2021 s Hankou, Zuzkou D. a Zuzkou K. Písničky, říkadla, pohádka, královské koruny při výtvarce a Tříkrálový pochod v korunách!

Přivítali jsme nový rok anglicky - ve čtvrtek 7. 1. 2021 s Martinou a Terkou, písničkami, básničkami a čepicemi!

Vysílání 13. 1. s Terkou a Zuzkami přineslo i pohádku O Červené karkulce a tvoření krmítka pro ptáčky.

Čtvrtek 14. 1. s Terkou a Martinou - anglické písničky, české písničky s kytarou a obrázky a montessori prvky, třeba čtvero ročních období při výtvarce.  

Ve středu 20. 1. nás potěšila pohádka O perníkové chaloupce a zahřály barevné rukavice:-)

Anglické písničky, české básničky a krásné kachny a husy kralovaly přenosu ve čtvrtek 21. ledna 2021 - prý to bylo jedinečné datum. Ale které není ?

"Zima, zima, zima všude je veliká" a v Rybičce máme sněhuláky - ve středu 27. 1. při vysílání s Hankou, Terkou a Zuzkou.

"Na koníčka si vyskočím "- a takhle se nám koníci povedli ve čtvrtek 28. 1. při přenosu s Martinou a Terkou:-)

Pohádka o koblížkovi, který se nechal slupnout chytrou liškou, skládačka vrány, lektorky Hanka, Zuzka D. a Zuzka K. - to bylo vysílání Rybičky ve středu 3. února.

Farmář Mc Donald si pořídil ovečky a my jsme si o nich zazpívali a pak si je vyrobili ve čtvrtečním přenosu Rybičky 4. února s Martinou a Terezkou.

Ve středu 10. února nás potěšily písničky ze zimního obrázku, veselé cvičení a  barevný drak!

Vysílání s Martinou a Terezkou ve čtvrtek 11. února bylo plné sněhu a pejsků:-)

Ve středu 17. 2. jsme si zazpívali s Hankou, zacvičili si se Zuzkou D. a vyrobili masky čuníků se Zuzkou K. Bylo nám veselo s písničkou V řadě za sebou tři čuníci jdou:-)

Pět opiček skákalo po posteli ve čtvrtek 18. 2. v přenosu s Martinou a Terezkou. Zpívali jsme a počítali do pěti. Nakonec jsme si vyrobili opičku !

Písničku Ide ide slon jsme si zazpívali ve středu 24.2. s Hankou, zacvičili jsme si se Zuzkou D. a vytvořili krásný barevný obrázek se slonem nebo jiným zvířátkem se Zuzkou K.

Přelézání židlí, pozemní hokej a skok přes vařečky, k tomu anglické písničky a trénování čísel a barev anglicky - to jsme si užili v přenosu s Martinou a Terkou ve čtvrtek 25.2. A nakonec skládání lodičky!