Tvoření pískem

21.03.2022

V pátek 18. 2. za námi přišla Johanka Bubáková a přivezla si zajímavé pomůcky. Kulaté stoly s miskami, stojan na obrázky a hromadu pytlíčků s barevným pískem. To všechno totiž potřebovala, aby s námi tvořila pískové obrázky. Tvoření pískem je zajímavá výtvarná metoda, nepříliš známá, kterou Johančina maminka paní Štěpánka Bubáková z Horoměřic přivedla k dokonalosti a vymyslela i originální způsob přípravy podkladů pro obrázky. Maminky s dětmi, které v pátek do Rybičky přišly, poznaly, že metoda je vhodná i pro úplně nejmenší děti, které se sotva naučily zacházet se lžičkou. Všichni jsme si vytvořili krásné obrázky! Plánujeme další tvoření pískem ve středu 27. 4. od 16:30 hodin v našem klubu Pro mamky. Přijďte si to s námi zkusit!