Mikulášská besídka

06.12.2019

Kdo by se netěšil na Mikuláše? ... Ve čtvrtek 5. 12.  jsme se ho dočkali i v Rybičce :-)

Dopoledne se nás sešlo opravdu hodně! Maminky s dětmi, ale i někteří tatínci a dědečci. Místnost se zaplnila raz dva. A kočárků bylo v chodbě také mnoho.

Naši dva andělé přivítali dětičky a společně si zazpívali písničky, řekli mikulášské básničky a domluvili se, jak budou volat na Mikuláše. Maminka Lucka nám k tomu hrála na kytaru, to bylo prima!

Mikulááááášššššiiiii! Ozývalo se z místnosti od dětí i maminek. A on přišel! Přivítal nás, chvíli povídal a pak začal rozdávat balíčky. Každý si vystál frontu, někdo zvládl říct jen své jméno, někdo i básničku či písničku. A kdo neřekl nic, nevadilo, Mikuláš byl opravdu hodný!

Děti měly z balíčků radost, dostaly v něm dobrou svačinku, ovoce, bonbónek, ale také sešitek s pohádkami či básničkami a hračku. S tím si někteří vyhráli ještě dlouho.

Zájemci si ještě s andílky zatančili na hudbu, maminky si uvařily kafíčko či čaj. Akce se podařila, teď nás čeká ještě pár kroužků a v úterý 17. prosince se budeme na všechny těšit na vánoční besídce v Rybičce!