Letní fotosoutěž

27.07.2021

O prázdninách se sice v Rybičce nescházíme, ale byli bychom rádi s našimi návštěvníky a kamarády v kontaktu. Proto již potřetí vyhlašuje Rybička soutěž o nejhezčí - nejvtipnější - nejbarevnější - fotku z prázdnin. Z fotografií nejprve sestavíme fotogalerii na webových stránkách. Ty nejlepší (i po technické stránce) fotografie na začátku září vytiskneme a vystavíme na nástěnce v klubovně  Rybičky. Příchozí návštěvníci Rybičky pak budou hlasovat pro nejlepší fotografie. Fotografie můžete posílat na e-mail Rybičky info@klubrybicka.cz nebo na telefon 607 654 961 aplikace WhatsApp. Zasláním fotografie udělujete Rybičce souhlas se zveřejněním fotografie na webu Rybičky a na nástěnce v klubovně Rybičky (od 6. září 2021 na suchdolské radnici v KC Půda). Těšíme se na Vaši účast v soutěži ! Vítězné snímky a jejich autory i aktéry oceníme !