Letní fotosoutěž

27.07.2021

O prázdninách se sice v Rybičce nescházíme, ale byli bychom rádi s našimi návštěvníky a kamarády v kontaktu. Proto již potřetí vyhlašuje Rybička soutěž o nejhezčí - nejvtipnější - nejbarevnější - fotku z prázdnin. Z fotografií nejprve sestavíme fotogalerii na webových stránkách. Ty nejlepší (i po technické stránce) fotografie vytiskneme a vystavíme na nástěnce v klubovně  Rybičky. Příchozí návštěvníci Rybičky pak budou hlasovat pro nejlepší fotografie. Fotografie můžete posílat na e-mail Rybičky info@klubrybicka.cz nebo na telefon 607 654 961 aplikace WhatsApp. Zasláním fotografie udělujete Rybičce souhlas se zveřejněním fotografie na webu Rybičky a na nástěnce v klubovně Rybičky. 

33 soutěžních fotografií již visí na nástěnce v Rybičce. Přijďte také hlasovat - od 19. 10. do 19. 11. 2021. Tři snímky s nejvíce hlasy budou odměněny!

Fotosoutěž již má své výherce! 1. místo Anička Molcarová, 2. místo Žofinka a Josefínka Novákovy, 3. místo se shodným počtem bodů David Dodd, Jakub a Martin Dobešovi a Tadeáš a Kryštof Mikovi. Gratulujeme a děkujeme všem za účast !!

© 2023 Mateřský klub Rybička, Roztocká 5/44, Praha 6 - Sedlec
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!