Drakiáda na Suchdole

14.10.2019

V neděli 13. října bylo na hřišti Na Rybářce živo. Sešlo se tu asi dvacet rodin ze Suchdola a blízkého okolí s dětmi a šustivými draky. Byla totiž DRAKIÁDA - pouštění draků a soutěžení v různých disciplínách.

Děti měly za úkol natrénovat běh, skládat draka - puzzle, vytvořit velkého společného draka, který sice nelétal, ale všechny děti se u něho vyfotily, a také nacvičit navíjení provázku. A že to není vůbec jednoduché, to zjistili i někteří rodiče, kteří se do soutěže zapojili.

Hlavní program začal, když draci vyletěli do povětří. Někdo sice brblal, že málo fouká vítr, ale těm nejlepším "drakařům" letěli draci vysoko! Na závěr programu dostaly děti diplomy a odměny za účast v Drakiádě a za úspěchy v soutěžích. Už se těšíme na další společné nedělní odpoledne. 10. listopadu se sejdeme na Světélkovém průvodu na počest svatého Martina. Přijďte také!