Den otevřených dveří 9. září 2019

10.09.2019

V pondělí 9. 9. jsme se poprvé sešli v Rybičce po letních prázdninách. Moc jsme se na děti a jejich rodiče těšili! A tak jsme dlouho neotáleli a hned jsme se pustili do společného zpívání. Rádi jsme si osvěžili v paměti některé oblíbené rybičkovské písničky, básničky a pohybová říkadla. Přidaly se k nám i dětičky, které přišly do klubu úplně poprvé. Všichni jsme si zatancovali Kolo, kolo mlýnský a Žabičku zelenou. Také jsme si zaběhali a zaskákali s obručemi. Když dětem vyhládlo, posadily se ke svačince.

Po přestávce byla pro děti připravená pohádka, tentokrát Hrnečku, vař! To bylo překvapení, když krupicová kaše zalila celou vesnici a všichni se z ní museli doslova prokousat. Výtvarné činnosti navázaly na pohádku, vyrobili jsme si hezká prostírání pod talíř. Moc se těšíme, co společně v Rybičce zažijeme. Přijďte také za námi! Těší se na Vás tým lektorek MK Rybička na adrese Roztocká 44/5, Praha 6 Sedlec.