5. den Výlet do Mirákula

23.07.2020

Ani jsme v pátek 17. 7. nemohli dospat, jak jsme se těšili! Sraz účastníků u vlaku byl už v 9 hodin ráno. Všichni výletníci se pak měli sejít u pokladny Mirákula v 10.30. A vyšlo to. Přesně na čas nás bylo 80 u vchodu do parku. Moc jsme se nezdržovali, hlavně jsme dětem přivázali cedulky s telefonním číslem na rodiče na ruku a hurá na atrakce. V Mirákulu to máme moc rádi, a proto se sem každým rokem vracíme. Vždycky nás čekají nějaké novinky. Letos jsme navíc viděli vystoupení sokolníka s dravci. Na trampolínách, lanových a vodních atrakcích, v bludišti, podzemních chodbách i jinde jsme strávili celý den. Domů jsme společně vlakem odjížděli po 17. hodině. Bylo to super! Děkujeme za spoustu zážitků a těšíme se příští rok na shledanou!