4. den - Zvířátka

19.07.2022

Ve čtvrtek 14. 7. jsme měli sraz u zvířátek, která bydlí ve Stáji České zemědělské univerzity v Praze Suchdole. Vypadalo to, že možná trochu zmokneme, ale nakonec jsme viděli všechna zvířátka ve vnitřní expozici a děti se proběhly i mezi kozami, ovcemi a lamami ve venkovním výběhu. Budou mít nač vzpomínat:-) - děti i zvířata.

Ve 14 hodin jsme se sešli u pokladny Středočeského muzea v Roztokách u Prahy. Měli jsme objednanou prohlídku krásné interaktivní výstavy o včelách. Pro děti je to spíš taková naučná herna, ze které není možné odejít dřív než po dvou až třech hodinách. Výstava má kromě této Cesty do včelího města i druhou část, na jejímž konci je výtvarná dílna a promítání pohádky. Je to opravdu velmi povedené a Rybička sem určitě na podzim ještě jednou zavítá. Po výstavě jsme se šli společně občerstvit do nedaleké restaurace. Bylo to velmi příjemné odpoledne. A v pátek už nás čeká Mirákulum!