1. den S kloboukem kouzelníka Hadraby

27.07.2021

V pondělí 19. července 2021 jsme se sešli v Rybičce v Sedlci na programu prvního dne Týdne zážitků 2021. Tématem celého týdne byly triky a pokusy z klobouku kouzelníka Hadraby. Kouzelník Hadraba je světoznámý varietní umělec, který jezdí po světě, aby všude představil svá kouzla a triky. Když se ale vracel lodí z cizích krajů do Prahy, ztratil na Vltavě, nedaleko Rybičky, svůj kouzelnický klobouk. Úplně náhodou jsme jeho klobouk našli a v něm spoustu pokusů a triků. Hned v pondělí jsme některé z nich vyzkoušeli. A kromě toho jsme si společně zazpívali, zaběhali jsme si po zahradě a zahráli jsme si pohádku o kouzelníkovi. Po obědě jsme společně navštívili Pokusnou stáj ČZU v Praze Suchdole. Moc se nám tam líbily ovce, kozy a lamy ve venkovních výbězích i další domácí i exotická zvířata ve vnitřní stáji. Mnozí z nás poprvé viděli živou krávu nebo králíka ! I po návštěvě ve stáji jsme si zkusili některé triky a vyrobili jsme si míček z balónku a mouky. Moc se nám společný den líbil. Co nás asi čeká zítra ?