Hvězdičky

Hvězdičky se sešly v hojném počtu a jako vždy se maminky i dětičky usadily na koberci. Dali jsme si seznamovací písničku a pak už jsme měli připravený košík s hudebními nástroji a písničkami na kartičkách.

Dnes byl pěkně větrný den, ale draci by nám asi ulétli :-) Tak jsme zůstali v Rybičce a hezky jsme si zazpívali naše písničky.

Minulý týden byl Den otevřených dveří, a tak dnes byl první hvězdičkový kroužek. Sešlo se nás hodně, za což jsme rády! :-)

Hvězdičky se dnes sešly na suchdolské Komunitní zahradě. Za krásného letního počasí jsme si společně zazpívali, zatancovali a zopakovali si známé básničky. Nechyběla ani pohádka. Tentokrát byla o kouzelném deštníku, který za deště schoval dětičky, pak se stal loďkou a nakonec padákem.

O žabce

11.06.2019

Naše dnešní Hvězdičky byly skoro čistě dívčí. Ale naštěstí za námi přišel s Adélkou i Fanda a přidal do pěveckého sboru mužský hlas. V horkém dopoledni jsme se moc nepřepínali:-) Pěkně jsme si společně zazpívali a trochu i zatancovali. Při básničkách už dětičky odbíhaly pro pití, a tak jsme tentokrát vynechali běhání a skákání s obručemi. Zato...